916 HYACINTH CIR

BAREFOOT BAY, Florida 32976 · Brevard County · Parcel 30 3809-JS-61-9

$39 450
Assessed Value
$100 380
Market Value
Annual Tax
$14 450
Taxable Value
Ownership
OwnerDantone Dana
Mailing AddressPO Box 780173 Sebastian FL 32978
Property Details
Year Built1983
Living Area782 sq ft
Lot Size3 920 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$50 000
Just (Market) Value$100 380
Assessed Value$39 450
Exemptions-$25 000
Taxable Value$14 450